YouTube jest serwisem który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów. Jest też drugą pod względem ilości zapytań wyszukiwarką na świecie.

W teorii większość muzyków posiada kanał na YouTube i w nim promuje swoją twórczość. Niestety, często promocja kończy się na dodaniu wideo do serwisu i krótkiej o nim wzmianki w serwisach społecznościowych i serwisach branżowych. Skorzystaj z naszej oferty optymalizacji filmów i kanału artysty na YouTube – zyskaj organiczny ruch, docieraj do nowych słuchaczy i subskrybentów.

Optymalizacja klipów i kanału zawiera analizę potrzeb danego materiału w zakresie słów kluczowych i optymalnych ustawień. Działania optymalizacyjne pozwolą użytkownikom YouTube wyszukać wideo, a artyście dotrzeć do osób które szukają treści na podstawie słów kluczowych z nim skojarzonych.

Dodatkowym, istotnym źródłem pozyskiwania odsłon i fanów na YouTube jest reklama w serwisie. Kierowanie reklam na konkretne gatunki muzyczne czy artystów, daje szereg możliwości dodarcia do słuchaczy szukających konkretnych doznań muzycznych. Szybki przyrost odsłon wideo, ilości subskrypcji i fanów, to atuty płatnej promocji w YouTube.

YouTube nie jest jedynym źródłem odsłon wideo. Media społecznościowe, serwisy tematyczne, wyszukiwarka Google – to serwisy które sprowadzą na strony YT nowych zorientowanych na artystę i wykonywany gatunek muzyczny słuchaczy. Optymalizacja YT pod artystę i działania SEO, SEM zapewnią wzrost odtworzeń klipu oraz wzmocnią „szum branżowy” wokół artysty

Działania promocyjne w serwisie YouTube można skalować do potrzeb i budżetu. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji na temat potrzeb.

OFERTA

  • analiza potrzeb artysty w zakresie „słów kluczowych”, grafik i treści na potrzeby YT
  • optymalizacja pod „słowa kluczowe” video i kanału artysty
  • dystrybucja informacji o wideo do serwisów muzycznych
  • strategia i realizacja działań SEO i SEM
  • reklama wideo w serwisie Youtube – analiza „słów kluczowych” i miejsc docelowych
  • monetyzacja wideo, prezentacja możliwości i opcji wdrożenia
YOUTUBE DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
FACEBOOK DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
STRONY DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
SPOTIFY DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
BIURO PRASOWE
czytaj więcej...
POZOSTAŁA OFERTA
czytaj więcej...