Strona WWW to ważny element marketingu i promocji muzyki. Skorzystaj z naszej oferty w zakresie projektowania i promocji stron dla muzyków. Oddamy w Twoje ręce narzędzia które pozwolą prezentować i sprzedawać fanom płyty, produkty cyfrowe i merch.

Nowoczesna, multimedialna strona www, graficznie przystosowana do stylu artysty i jego twórczości, wypełniona treścią – przyciągnie uwagę nowych odbiorców i oddanych fanów. Daj użytkownikom strony możliwość subskrybowania informacji o artyście i buduj listę odbiorców. Na bieżąco informuj o nowych wydaniach, koncertach, produktach. Promuj stronę i buduj jej markę – zyskasz niezależność i zwiększysz wpływy z twórczości.

Własna strona to pełna nad nią kontrola. Praca włożona w budowanie treści na stronie artysty będzie procentować. Strona dobrze „ubrana” w informację jest jak agent muzyczny. Potrafi zaprezentować zespół, przedstawić jego twórczość, sprzedać bilety, płyty czy koszulki. Własny adres www i budowanie jego świadomości wśród fanów pozwala uniezależnić się od pośredników i czerpać większe zyski ze sprzedaży.

OFERTA

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrożenia multimedialnej strony internetowej, z opcjami pozwalającymi prezentować artystę i jego twórczość. Strony opieramy na znanym oprogramowaniu WordPress na którym instalujemy wybraną szatę graficzną i dodatkowe funkcjonalne wtyczki. Wybór układu strony i kolorystyki powinien charakterem odzwierciedlać osobowość artysty i gatunek w którym się porusza. Pomożemy w doborze odpowiedniego układu strony i jego modyfikacji. Osadzimy treści i poddamy je optymalizacji, strona będzie gotowa do publikacji. Będziemy aktualizować strony lub przeszkolimy wybraną osobę w zakresie wprowadzania i optymalizacji treści czy produktów. Jeśli chcesz sprzedawać płyty, pliki cyfrowe czy merch wdrożymy moduł sklepu, wprowadzimy produkty, stworzymy regulaminy i politykę prywatności. Oddamy do rąk artysty lub zespołu gotowe, profesjonalne narzędzie do prezentacji i sprzedaży dorobku.

Funkcje strony:

  • kalendarz koncertów
  • blog
  • strona dyskografii
  • strona albumu muzycznego
  • strona artysty
  • strona wideo
  • sklep
  • galeria
  • możliwość tworzenia dodatkowych stron

Modułowy układ strony pozwala w prosty sposób decydować jakie moduły, z jaką zawartością i gdzie mają się wyświetlać.

SNAKEPIT

Strona dla zespołu rockowego lub metalowego

SOUNDBOARD

Strona dla zespołu rockowego, festiwalu lub wydawnictwa muzycznego

MUSIC CLUB

Strona dla zespołu pop, rock, klubu muzycznego, uniwersalny

LUCILLE

Strona dla zespołu pop, rock, DJ’a.

ACOUSTIC

Strona dla zespołu pop, rock, jazz, DJ’a, uniwersalny

LUSH

Strona dla zespołu pop, DJ’a, uniwersalny

YOUTUBE DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
FACEBOOK DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
STRONY DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
SPOTIFY DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
BIURO PRASOWE
czytaj więcej...
POZOSTAŁA OFERTA
czytaj więcej...