WIZYTÓWKI MUZYCZNE

Docieraj do nowych słuchaczy skupionych wokół stron typu Bandcamp, Myspace, Mixcloud i wielu innych, ukierunkowanych na konkretne gatunki muzyczne. Wizytówki muzyczne wzmocnią widoczność artysty w sieci, przekierują ruch na oficjalne strony, stworzą strukturę tematycznych linków tak potrzebnych przy promocji w sieci. Oferujemy selekcję serwisów, umieszczenie na nich informacji o artyście, dodanie multimediów i optymalizację całości.

REKLAMA W GOOGLE ADS

Skorzystaj z systemu reklamy Google Ads i docieraj do osób zainteresowanych konkretnym gatunkiem muzycznym czy słowami kluczowymi powiązanymi z artystą. Promuj wideo, płyty, merch i przekieruj odbiorców do sklepu czy sieci społecznościowych – monetyzuj swoja twórczość. System Google Ads wyświetla reklamy w wyszukiwarce Google i serwisie YouTube.

ZGŁOSZENIA

Tematyczne serwisy z recenzjami, stacje radiowe, blogi muzyczne, czy festiwale muzyczne to miejsca w których artysta powinien zaistnieć. Obecność w tego typu miejscach daje szereg korzyści, ale podlega regulaminowym zgłoszeniom i ocenie. Oferujemy listę kontaktów i zgodne z wytycznymi zgłoszenia. Pomożemy w przygotowaniu e-maili zgłoszeniowych i innych niezbędnych treści.

PANEL WIEDZY GOOGLE

Wizytówka artysty/zespołu w wyszukiwarce Google, wyświetla się po wyszukaniu nazwy artysty/zespołu. Panel wiedzy umieszczony jest po prawej stronie wyników wyszukiwania (przykład) i jest generowany automatycznie na podstawie informacji pochodzących z różnych źródeł. Po wcześniejszej weryfikacji mogą w nich również publikować przedstawiciele podmiotów, których dotyczy panel wiedzy. Oferta dotyczy weryfikacji artysty i powiązaniu go z panelem, daje to możliwość propozycji zmian i świadomego kreowania marki.

STRONA NA WIKIPEDII

Wikipedia to wielojęzyczna encyklopedia internetowa działająca zgodnie z zasadą otwartej treści. Artykuły w Wikipedii są często wykorzystywane jako źródło informacji dla innych serwisów. Oferujemy stworzenie zgodnie z wytycznymi Wikipedii artykułu o artyście/zespole i publikację w odpowiedniej kategorii.

MARKETING W WYSZUKIWARKACH - SEO

Wyszukiwarki to dobry i niedoceniany partner w promocji muzyki. Optymalizacja stron pod słowa kluczowe związane z artystą i gatunkiem muzycznym który reprezentuje to dodatkowy ruch na stronach i nowi fani. Oferujemy optymalizacje stron i działania które podniosą pozycję stron w wyszukiwarkach.

MONETYZACJA MUZYKI

Decyzja o modelu sprzedaży muzyki może być istotna i warto podjąć ją jak najwcześniej. Czy rozproszyć sprzedaż na 40 serwisów, czy skupić się na kilku? Czy prowadzić sprzedaż osobiście, czy poprzez pośredników, tracąc części wpływów? Skorzystaj z naszego wsparcia w zakresie monetyzacji muzyki, na podstawie potrzeb, doradzimy w zakresie doboru narzędzi i możliwości promocji. W ofercie: dobór modelu i narzędzi sprzedaży, wprowadzenie utworów do agregatorów, sklepów i ich optymalizacja, dystrybucja informacji o stronach sprzedażowych w serwisach społecznościowych i stronach branżowych, strategia i realizacja działań SEO i SEM, wdrożenie szeregu wypracowanych przez nas działań, nastawionych na promocje artysty i jego twórczości.

YOUTUBE DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
FACEBOOK DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
STRONY DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
SPOTIFY DLA ARTYSTÓW
czytaj więcej...
BIURO PRASOWE
czytaj więcej...
POZOSTAŁA OFERTA
czytaj więcej...